Posted on

Herbata odchudzająca

Herbata odchudzająca

Hello Slim - naturalny teadox organizmu

Chcesz szybko schudnąć bez forsowania się ciężkimi ćwiczeniami i trzymania sztywno diety? Powinnaś zacząć stosować herbatę na odchudzanie. Stosowanie herbaty odchudzającej stało się w ostatnim czasie nową modą. Zawiera ona w składzie kompleks ziół który aktywnie wpływają na utratę tłuszczu z organizmu. Herbaty odchudzające mają także inne istotne zalety takie jak:

 • Poprawia przemianę materii:

Regularne picie herbaty odchudzającej przyspiesza przemianę materii co zwiększa szybkość spalania kalorii w organizmie.  Związki występujące w herbacie odchudzającej przyczyniają się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez wpływu na wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

 • Opóźnia wystąpienie oznak starzenia się.

Herbata odchudzająca zawiera antyoksydanty i aminokwasy, które pomagają zwalaczać wolne rodniki i chronią komórki przed uszkodzeniem .

 • Zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.

Badania potwierdziły, że ludzie pijący herbatę odchudzającą są mniej podatne na rozwój nowotworów. Katechiny zawarte w herbacie zapobiegają mutacji komórek oraz hamują wzrost komórek nowotworowych.

 • Stymulują funkcjonowanie mózgu.

Kofeina zawarta w herbacie stymuluje funkcjonowanie mózgu poprzez poprawę czujności, szybszy czas reakcji i lepszą pamięć.

 • Pomaga zwalczać różne choroby oraz poprawia trawienie.
 • Zabija bakterie powodujące problemy w jamie ustnej.

Katechiny i polifenole zawarte w herbacie odchudzającej pomagają zabić bakterie odpowiedzialne za próchnicę zębów, nieświeży oddech i krwawiące dziąsła. Ważne aby nie dodawać do niej substancji słodzącej.

 • Wzmacnia kości.

Dzięki właściwościom przeciwzapalnym herbata odchudzająca wzmacnia kości i zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy. Zwiększa ilość komórek odpowiedzialnych za budowę kości.

 • Utrzymuje ciśnienie krwi w normie.

Herbata pomaga obniżyć ciśnienie skurczowe i rozkurczowe oraz obniża poziom cholesterolu we krwi. Polifenole w herbacie odchudzającej blokują wchłanianie tłuszczu i cholesterolu z diety o ponad 50% co zmniejsza ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

 • Poprawia tolerancję na glukozę

W wielu przypadkach herbata odchudzająca zmniejsza ilość insuliny poprzez zwiększenie tolerancji organizmu na glukozę.

 • Aktywuje zasoby tłuszczu do wykorzystania jako energii.

Ważne:

 1. Przed zakupem upewnij się, że herbata jest wykonana wyłącznie z naturalnych składników.
 2. Herbaty odchudzające nie pomogą ludziom chorym na zaburzenia metaboliczne czy niedoczynność
 3. Zawsze kupuj z wiarygodnego źródła.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *