Posted on

Jak szybko schudnąć? Porady

W dzisiejszych czasach chyba każdy człowiek chce dobrze wyglądać. Atrakcyjna sylwetka przyciąga wzrok płci przeciwnej i sprawia, że czujemy się dużo bardziej pewni siebie co przekłada się na inne dziedziny życia. Jednak z powodu siedzącej pracy i ciągłego braku czasu nawet na z bilansowany posiłek często jadamy w popularnych  ‘’fast-food’ach” a wysiłek fizyczny w ciągu dnia jest ograniczony  do minimum. Ponieważ zbliża się 1 stycznia czyli czas noworocznych postanowień przygotowaliśmy kilka porad jak szybko schudnąć aby na czas letni nie wstydzić się swojego ciała.

 1. Pij dużo wody. Odpowiednio nawodniony organizm to zdrowy organizm. Dodatkowo picie dużej ilości wody pomoże zmniejszyć apetyt i oczyścić organizm.
 2. Dodaj do diety herbatę ziołową, która jak wiadomo ma właściwości odchudzające oraz prozdrowotne. Z naszej strony możemy polecić herbatę Hello Slim, która cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem i zbiera same dobre opinię. Codzienne picie tego rodzaju herbat doda Ci energii w ciągu dnia i pozwoli zrelaksować się przed snem.
 3. Jedz 5 zbilansowanych posiłków.  Ludzie popełniają błąd głodząc się przez dzień a następnie jedząc jeden czy dwa posiłki których suma kalorii odpowiada 5 mniejszym. Jak wiadomo nasz organizm zamiast wykorzystywać na bieżąco  energie z dostarczanych posiłków będzie go odkładać w postaci tłuszczu na czas kolejnej „głodówki”.
 4. Pamiętaj aby Twoja dieta była bogata w błonnik, który zapewni odpowiednią pracę układu pokarmowego oraz pomoże oczyścić organizm. Błonnik można spotkać w popularnych otrębach oraz płatkach owsianych.
 5. Białko przyspiesza metabolizm wiec nie boj się jeść mięsa, jaj czy białego sera.
 6. Unikaj barów szybkiej obsługi gdzie jedzenie często smażone jest na starym tłuszczu a jego wartość odżywcza prawie nigdy nie jest współmierna z ilością zawartych w nich kaloriach.
 7. Kup wagę i kontroluj swoje osiągnięcia pamiętaj, że przez pierwsze miesiące diety waga spada bardzo szybko co będzie dodatkową motywacją oraz bodźcem do stawiania sobie wyżej poprzeczki.
 8. Zwiększ ilość dziennego wysiłku fizycznego. Nawet zwykły spacer jeśli nie robiliście tego wcześniej będzie dla organizmu szokiem i przyspieszy spalanie kalorii. Pamiętaj aby wyćwiczyć w sobie systematyczność. Wystarczy raz odpuścić by w kolejny dzień nie stracić całą motywacje i w konsekwencji poddać się w dążeniu do celu.
 9. Odstaw częstsze picie alkoholu. Codzienne piwo a weekend wódka taki tryb życia prowadzi wiele ludzi jednak musisz zdecydować albo prowadzisz zdrowy styl życia i dążysz do osiągnięcia swoich celów albo stoisz w miejscu idąc na łatwiznę.
 10. Znajdź kogoś kto będzie miał taki sam cel jak Ty to pozwoli na wzajemne motywowanie się oraz wypady na siłownie czy basen.
 11. Unikaj Słodzonych napojów i soków. Najlepszym rozwiązaniem jest picie wody o czym pisaliśmy wyżej.
 12. Stosuj codziennie środek na odchudzanie, który w połączeniu z wyżej wymienionymi poradami sprawi że schudniesz w oczach. Polecamy bezpieczne tabletki na odchudzanie o nazwie Silvets, Które biją rekordy popularności w USA i Europie.

Silvets- Suplement na odchudzanie

Mamy nadzieje, że choć trochę pomogliśmy a ludzie którzy dostosują się do naszych porad zrzucą zbędne kilogramy i tego lata poczują się pewne siebie i staną się inspiracją dla innych. Pamiętajcie, że zdrowy tryb życia jest  obecnie bardzo modny a bycie wolnym od nałogów powodem do dumy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *