Posted on

Najpowszechniejsza choroba skóry – trądzik

Trądzik to najpowszechniejsza choroba skóry i z powodu tego że zazwyczaj obejmuje twarz młodych ludzi ma duży wpływ na ich psychikę. 9/10 osób przechodzi lub przechodziła okres gdy jej twarz była oszpecona przez zmiany trądzikowe. Okres ten przypadał na czas dojrzewania co odbijało się często negatywnie na psychice młodego człowieka. Unikanie kontaktów towarzyskich, zamykanie się w sobie i brak samoakceptacji to tylko część skutków spowodowanych nasilenie trądziku. Każdy dotknięty tą chorobą chce jak najszybciej znaleźć skuteczny sposób na trądzik. Prześledziliśmy najczęściej stosowane preparaty do walki z trądzikiem dostępne obecnie na rynku i o to nasz ranking.

Nonacne - Preparat na cerę trądzikową

1. Na pierwszym miejscu znalazł się produkt o nazwie Nonacne są to tabletki na trądzik które mają szereg aktywnych i naturalnych składników takich jak:
– Czerwona koniczyna
– Sarsaparilla
– Wyciąg z pestek winogron
– Liść pokrzywy
– Witamine C
– Cynk

Wyżej wymienione substytuty Nonacne pomagają ograniczyć wydzielanie łoju, dzięki działaniu antybakteryjnemu i przeciwgrzybicznemu redukują stan zapalny i pomagają w zagojeniu się blizn. w internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego środka. Jedyną negatywną cechą jest wysoka cena.

2. Kolejne miejsce zajął środek o nazwie Lactocer + ZN. Środek polecany przede wszystkim dla ludzi których trądzik jest spowodowany nadmiernym przetłuszczaniem się skóry. Dzięki zawartej w preparacie dużej ilość laktoferyny i cynku zwężą ujścia gruczołów łojowych a co za tym idzie redukuje powstawanie zaskórników dodatkowo pomaga w gojeniu się ran.

3. Na trzecim miejscu znalazł się bardzo rozreklamowany w ostatnim czasie suplement diety o nazwie Visaxinum który w składzie także ma laktoferynę oraz kilka innych przydatnych w walce z trądzikiem składników jak wyciąg z fiołka trójbarwnego, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, witaminie PP. Które działają ochronnie, oczyszczająco i antyoksydacyjnie.

4. Acnosan T to preparat w płynie, który w naszym rankingu zajął 4 miejsce. Preparat posiada właściwości antybakteryjne poprzez wnikanie głęboko w pory oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek oraz zmniejsza wydzielanie łoju nie blokując ujść gruczołów łojowych a tym samym likwiduje problem z zaskórnikami.

5. Kolejne miejsce zajmują tabletki na trądzik Derminax. Eliminuje toksyny, złogi i bakterie ze skóry a także usuwa martwy naskórek, który często jest przyczyną zatykania, ujść gruczołów łojowych. Dodatkowo regulują poziom hormonów które w okresie dojrzewania są odpowiedzialne za nadmierną produkcję sebum oraz wyeliminuje powstałe przez zmiany trądzikowe blizny.

Podsumowując na rynku jest naprawdę dużo dobrych preparatów, które stanowią świetny lek na trądzik. Należy się tylko uzbroić w cierpliwość podczas ich stosowania a następnie cieszyć piękną cerą przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *