Posted on

Ranking tabletek na prostatę

Ranking tabletek na prostatę

Większości mężczyzn po przekroczeniu 50 lat może doskwierać tzw. łagodny przerost prostaty. Gruczoł krokowy znajduje się poniżej pęcherza moczowego. Gdy staję się większy może doprowadzić do zablokowania przepływu moczu w różnym stopniu. Najczęstszym objawem jest częste oddawanie moczu szczególnie w nocy. Brak leczenia może doprowadzić do zapalenia pęcherza, dróg moczowych lub problemów z nerkami. Skuteczny lek na prostatę powinien w szybki czasie pozbyć się problemu i nie dopuścić do powikłań. Ze względu jednak na sferę ciała której dotyczy problem wiele mężczyzn rezygnuje z wizyty u lekarza. Tak więc stworzyliśmy listę środków pomagających w leczeniu prostaty, zbierających w internecie najlepsze opinie i dostępnych bez recepty.

  1. Reprostal

Reprostal Wspiera funkcjonowanie prostaty

Reprostal jest środkiem wspomagającym funkcje prostaty oraz pracę dróg moczowych. Problemy z tym gruczołem są bardzo powszechne i  dotykają zazwyczaj mężczyzn po 45 roku życia dlatego mając tyle bądź więcej lat nie należy ignorować pierwszych objawów takich jak częste wizyty w toalecie czy nie trzymanie moczu. Naturalne składniki zawarte w produkcie takie jak:

  • CYNK
  • JEŻÓWKA POSPOLITA
  • ŻURAWINA
  • POKRZYWKA
  • PALMA SABAŁOWA
  • SELEN
  • WITAMINA E

pozwalają utrzymać wysoki poziom testosteronu, prawidłowy przepływ moczu oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Preparat jest w 100% bezpieczny dla zdrowia. Opinie potwierdzają, że Reprostal to skuteczny lek na prostatę.

  1. Prostamol UNO

Dobrze rozreklamowany preparat łagodzący dolegliwości występujące w łagodnym przeroście prostaty jak częste oddawanie moczu, parcie na mocz oraz zaburzony strumień moczu. Po 4 tygdniach zażywania jednej kapsułki dziennie zazwyczaj pacjenci widzą poprawę. Preparat w 2012 roku był laureatem nagrody zaufania – złoty otis.

  1. Doppelherz Aktiv na prostatę forte

Znana farmaceutyczna firma stworzyła suplement oparty na wyciągu z palmy sabalowej wspomagający pracę męskich dróg moczowych. Aby zwiększyć skuteczność preparatu producent zalecaj spożywanie mniejszej ilości czerwonego mięsa, które powinniśmy zastąpić tłustymi rybami oraz spożywać duże ilości owoców i warzyw. Należy zwiększyć dzienną aktywność fizyczną. Suplement dobrze nadaje się jako profilaktyka u osób narażonych na łagodny przerost gruczołu krokowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *