Posted on

Ranking tabletek z testosteronem (Najlepszy booster testosteronu w 2018 roku)

Środki podnoszące poziom testosteronu są bardzo popularne. Na rynku można spotkać setki produktów tego typu. Znalezienie najlepszego wymaga poświecenia  dużej ilości czasu. Nasza redakcja wykonała dokładną analizę rynku i wybrała 5 naszym zdaniem godnych uwagi suplementów na podniesienie poziomu testosteronu.

Do produktów dodaliśmy linki do strony producenta gdyby ktoś zdecydował się na kupno.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki producenci zazwyczaj zalecają przyjmowanie produktu przez 2-3 miesiące oraz częste treningi na siłowni lub uprawianie innego sportu.

  1. Testolan

Testolan

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajął Testolan. Produkt brytyjskiego producenta, bardzo efektywnie mobilizuje organizm do zwiększenia wydzielania testosteronu. Poprawia samopoczucie oraz wygląd. Pozwala pozbyć się wielu dolegliwości, których przyczyną jest niski poziom tego hormonu. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia dzięki swojemu składowi opartemu o naturalne składniki oraz jest bardzo wydajny. Jeśli chcesz kupić najlepszy naturalny booster testosteronu dostępny obecnie na rynku to już znalazłeś.

Testolan można zakupić tutaj.

  1. TestoTEK

Kolejnym, wartym wypróbowania suplementem podwyższającym poziom testosteronu jest TestoTEK zawierający  aż 12 składników aktywnych.  Zawiera kwas asparaginowy, witaminy D3, cynk, żeń-szeń, wyciąg z ostrygi,  wyciąg z pokrzywy i kozieradkę.

  1. Testogen

Jest to jeden z najpopularniejszych suplementów w USA zwiększających poziom testosteronu. Jego największą zaletą jest wysoki poziom składników aktywnych na porcję wynoszący 3000 miligramów. W składzie znajdziemy między innymi Tribulus Terrestris, żeń-szeń, ekstrakt z kozieradki i dużą zawartość cynku.

  1. Prime Male

Kolejny bardzo dobry produkt, wysokiej jakości. Oprócz popularnych składników jak kwas asparaginowy, żeń-szeń syberyjski czy ekstrakt z kozieradki zawiera również rzadki składnik  – Mucana Pruriens mający istotny wpływ na zwiększanie męskiego libido. Prime Male jest szczególnie polecany dla mężczyzn z niskim poziomem testosteronu.

  1. TestoFuel

Produkt przeznaczony dla mężczyzn których celem jest zwiększenie masy mięśniowej i poprawienie swoich wyników na siłowni. Zawiera on większość składników tych samych co produkty sklasyfikowane wyżej. Potwierdza to fakt, że żeń-szeń syberyjski, kwas D-asparaginowy, kozieradka i cynk to najlepsze składniki jakie może zawierać skuteczny booster testosteronu.

Wniosek:

Wszystkie 5 wyżej wymienionych produktów zasługują na uwagę i są wartę zakupu. Jednak drobne szczegóły oraz komentarze internautów zadecydowały o tym który z nich znalazł się pierwszym miejscu naszej listy.

Jeśli jednak Twoim celem jest zbudowanie imponującej masy mięśniowej nie polegaj jedynie na boosterach testosteronu. Staraj się przykładać jak najlepiej do diety i treningów siłowych a to z pewnością pozwoli osiągnąć Ci wymarzone efekty.

Producenci zalecają przyjmowanie suplementów testosteronu przez co najmniej 3 miesiące aby osiągnąć maksymalną skuteczność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *