Posted on

Sposoby aby uniknąć problemów z potencją

Według badań blisko 40% mężczyzn po 70 roku życia ma problemy z erekcją. Ten problem dotyka także grono młodych osób jednak podłoże choroby jest w ich przypadku zazwyczaj inne. Najgorszym koszmarem młodego człowieka płci męskiej jest nie stanięcie na wysokości zadania i zawiedzenie swojej partnerki w sprawach seksualnych. Tak więc co zrobić aby nie dopuścić do powstania tego wstydliwego problemu?

  • Uważaj na skutki uboczne lekarstw które stosujesz. Część z nich może powodować spadek libido oraz problemy z potencją. Tak więc czytaj uważnie ulotki i konsultuj z lekarzem wszystko czego nie jesteś w 100% pewny. Oczywiście jeśli problem już u Ciebie wystąpił  to niektóre środki są wręcz wskazane. Pomogą Ci one pozbyć się problemu w mniejszym lub większym stopniu. Jednym z takich preparatów jest Eron Plus. Te tabletki na potencję cieszą się pozytywnymi opiniami w internecie.
  • Nie pozwól by drastycznie obniżył się u Ciebie poziom testosteronu. W końcu to ten hormon odpowiada za naszą męskość. Jednak im mniej aktywny tryb życia prowadzisz tym krzywa „teścia” idzie w dół . Aby naturalnie podnieść jego poziom w organizmie warto zapisać się na siłownie. Regularny wysiłek fizyczny pozwoli na nowo stać się bestią w łóżku.
  • Ćwicz mięśnie kegla. Codzienny kilku minutowy trening pozwoli zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów z potencją o 10%
  • unikaj nadwagi
  • Bardzo duża zaburzeń erekcji ma podłoże psychiczne. Nie myśl cały czas o tym aby stanąć na wysokości zadania im bardziej będziesz się na tym skupiał tym ciężej będzie Ci osiągnąć to na czym Ci zależy. Skup się na swojej partnerce, resztę  zostaw naturze.
  • Ogranicz używki. Częste picie alkoholu jak donoszą badania powoduje spadek wydolności seksualnej. Dzieje się tak gdyż trunek ten znieczula nerwy prowadzące bodźce z mózgu do penisa.
  • Skorzystaj z pomocy lekarza. Jeśli problem już u Ciebie występuje warto zrobić dokładniejsze badania co jest jego przyczyną. Większość zaburzeń erekcji spowodowane jest istniejącymi chorobami a problemy z potencją to tylko ich objaw.

Eron Plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *