Posted on

Tabletki na trądzik – Ranking

Leki na trądzik dzięki kompleksowym składnikom mogą pomóc w pozbyciu się problemu z pryszczami. Oto ranking obecnie najskuteczniejszych środków do walki z trądzikiem według internautów.

  1. Nonacne :

Nonacne - Preparat na cerę trądzikową

Praktycznie wszystkie osoby biorące udział w teście trwającym 3 miesiące zobaczyli u siebie znaczną poprawę w wyglądzie skóry twarzy. W skład Nonacne wchodzi wiele aktywnych składników które niwelują niekorzystne zmiany skórne. Strzałem w dziesiątkę okazało się zastosowanie koniczyny czerwonej, sarsaparilla, ekstrakt z pestek winogron i liści pokrzywy. Połączenie to sprawiło, że nie dorównuje mu obecnie żaden konkurencyjny produkt.

  1. Acnezine

Acnezine jest uznawany w stanach zjednoczonych za jeden z najlepszych preparatów do walki z trądzikiem aż 95 % osób twierdzi, że po 2 miesięcznej kuracji całkowicie pozbyli się trądziku. Acnezine uzupełnia brak składników odżywczych których brak prowadzi do trądziku. W zestawie znajdują się tabletki oraz krem dzięki czemu umożliwia kurację zewnętrzną i od wewnątrz.

  1. Trioxil

Trioxil to nowość na rynku środków do walki z trądzikiem. Dzięki nano technologii wprowadza składniki aktywne w głąb skóry. Trioxil łączy właściwości anty-grzybicze, przeciwzapalne i bakteriobójcze. Preparat zawiera 14% bisazulen co sprawia, że efekty są widoczne nawet u osób które stosowały kilkadziesiąt  podobnych preparatów i straciły nadzieje na czystą skórę.

  1. Cr

Jest to płyn do codziennego mycia twarzy. Efekty są widoczne już po kilku dniach stosowania. Preparat wnika w głąb porów, usuwa zaczerwienienia, zbędne toksyny, martwe komórki i bakterie. Dodatkowo nawilża i łagodzi. Nie powoduje żadnych podrażnień ani efektów ubocznych.

  1. Revitol Anti Blemish Spot Gel

Świetnie nadaję się na powstałe zmiany trądzikowe. Ma postać bezbarwnego żelu, który należy nanosić na zmienione chorobowo miejsce. Składniki produktu gwarantują silne działanie oraz szybkie efekty. Regularne stosowanie pozwala trwale usunąć trądzik oraz pozbyć się wcześniej powstałych blizn. Środek penetruje głęboko w głąb skóry niszcząc bakterie . Preparat jest polecany przez dermatologów. Nie wywołuje żadnych efektów ubocznych

  1. Lactocer + ZN

Na kolejnym miejscu znalazł się środek o nazwie Lactocer + ZN. Preparat polecany przede wszystkim ludziom których trądzik jest spowodowany nadmiernym przetłuszczaniem się skóry. Dzięki zawartej w suplemencie dużej ilość laktoferyny i cynku zwężą ujścia gruczołów łojowych a co za tym idzie redukuje powstawanie zaskórników dodatkowo pomaga w gojeniu się ran. Lactocer zdobył w 2012 laur konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *